top of page

Engwe L20

€1199.00

Engwe L20 - sieviešu elektriskais velosipēds

Izbaudiet komforta un tehnoloģiju apvienojumu ar Engwe L20 elektrisko velosipēdu, kas ir rūpīgi izstrādāts, lai uzlabotu jūsu velobraukšanas pieredzi. Šis velosipēds ir ne tikai ērts pārvietošanās līdzeklis, bet arī stilīgs sabiedrotais, īpaši piemērots dāmām. Tā izliektais rāmis un elegantās līknes piešķir katram braucienam īpašu izsmalcinātību.

Izjūtiet jaudīgo 250W motoru un 50 N.m griezes momentu, jo tas bez mazākās piepūles virzīs jūs uz priekšu. Ar 48V/13Ah akumulatoru varat doties tālāk nekā jebkad agrāk, droši atklājot jaunus apvāršņus.

Liekot lielāko uzvaru uz komfortu un ērtumu, Engwe L20 ir aprīkojums ar praktisku priekšējo grozu. Rāmis ir lieliski piemērots sievietēm, ergonomisku un pareizu braukšanas pozīciju.

pateicoties inovatīvajai pedāļu palīga sistēmai (Pedal Assist System - PAS), Engwe L20 var nobraukt pat līdz 140km attālumu. Turklāt tam ir "mopēda/elektriskais" režīms, kurā varat braukt, izmantojot tikai elektrisko enerģiju, ļaujot jums bez piepūles izmantot apkārtnē, neminot pedāļus.

Aizmugurējais bagāžnieks Izturīgs bagāžnieks nodrošina pietiekamu vietu mūsu mantām, un, ja vēlaties, varat paplašināt iekraušanas telpu.

Priekšējais grozs izstrādāt, lai radītu lielāku vietu mantu pārnēsāšanai ar piemērotu dizainu.

Priekšējais lukturis spilgts LED priekšējais apgaismojums izgaismo ceļu priekšā un padara braucienu drošāku

 

Tehniskā specifikācija

Materiāls 6061 alumīnija sakausējums 

Riepu izm.20 x 4,0"

Motors250W HUB motori

Griezes momenti50 N.m

Baterijas spec.48V/13Ah litija-jonu akumulators 

Maksimālais ātrums:25km/h (var palielināt līdz 40km/h)

Maks. Distance140km (PAS- rādītājs, 75kg smagu braucēju un taisnu ceļu)*

Uzlāde 5-6h

Transmisijas sistēmaShimano 7 

Svars 34kg

Noslodze 120kg

Amortizācija Priekšējā - regulējama

Bremzes Disku

BaterijaIzņemama

bottom of page